Кропивницька міськрада за розміщення інформаційних матеріалів заплатить каналу «Кіровоград» майже вдвічі більше від запланованого

29.03.2017 15:52

24 березня 2017 року виконавчий комітет міської ради Кропивницького уклав з Філією ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Кіровоградська регіональна дирекція» договір № 18 про надання послуг з виготовлення та розміщення телерадіопродукції на суму 192 тис. грн.

Про це стало відомо після публікації укладеного договору на сайті електронних закупівель «ProZorro».

За умовами закупівлі, ПАТ «НСТУ» «Кіровоградська регіональна дирекція» зобов’язується виготовити та розмістити «12780 штук» інформаційних відеоматеріалів, за що, до кінця 2017 року, виконком міської ради заплатить загалом 192 тис. грн.

У описі предмету договору вказано: Виконавець зобов’язується надати Замовнику послуги щодо розміщення реклами або інформаційного матеріалу (з ознаками рекламного характеру) на замовлення в ефірі телерадіомовлення ПАТ «НСТУ»…

Цікаво, що при публікації укладеного договору на сайті електронних закупівель «ProZorro», очікувана вартість цієї процедури вказана у межах 100 224 грн. Таку саму суму ми знаходимо і в річному плані закупівель виконавчого комітету міської ради.

Так у березні місяці виконком запланував дві процедури закупівлі послуг з виробництва інформаційних відеоматеріалів на суми 96 тис. грн і 4 224 грн. У результаті простого обрахунку, додавши ці дві суми, у нас і вийде 100 224 грн, які вказані, як очікувана вартість.

Примітно, що до плану закупівель ці дві ідентичні процедури з різними сумами, внесли того ж дня коли було укладено договір – 24 березня 2017 року.