Оточення нардепа Березкіна вчергове не змогло орендувати у міськради землю в історичному центрі Кропивницького

17.11.2016 18:33

Міська рада Кропивницького на черговому засідання п’ятої сесії так і прийняла рад рішень щодо передачу в оренду земельних ділянок та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі по вулиці Дворцовій, що є головною пішохідною вулицею Кропивницького.

Згідно рішення №749 ТОВ «Мастерброк» мало б отримати на 49 років 0,13 га землі за адресою Дворцова, 14. Розмір орендної плати, згідно проекту рішення мали встановили на найнижчому можливому рівні - 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. За дане рішення проголосувало 13 з 37 присутніх на сесії депутатів.

Окрім того це ж підприємство, рішенням №748, могло отримало дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Дворцовій, 10. Загальна площа ділянки, котру в подальшому, згідно проекту рішення планували також передати в оренду на 49 років, склала  0,13 га. Даний проект рішення підтримали 7 депутатів

Не отримало дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) й ТОВ «Централ Фармінг Юкрейн». Рішенням №747 даний дозвіл могло б бути надано на розробку документації для ділянки за адресою вул. Дворцова, 12, площею майже 0,15 га. У подальшому, як і в попередньому рішенні, ділянка передбачалась для передачі в оренду на 49 років. За це рішення проголосувало лише 8 депутатів міської ради Кропивницького.

Обидва підприємства мають безпосереднє відношення до народного депутата України Станіслава Березкіна. Так за даними держреєстру ТОВ «Централ Фармінг Юкрейн», зареєстроване лише наприкінці минулого року, належить порівну Андрію Олександровичу Татарченко – зятю нардепа Березкіна, та матері Татарченка Анні Юріївні.

Сам Андрій Татарченко, за даними бізнес-пошукової система YouControl має відношення до понад 20 підприємств на території Кіровоградської, Чернігівської, Львівської, Миколаївської та Київської областей котрі тим чи іншим чином пов’язані зі Станіславом Березкіним.

З ТОВ «Мастерброк» все теж доволі просто – засновниками фірми є фірма «Вінтрейдінг Холдінгс Лімітед» зареєстрована на Віргінських островах, кінцевим бенефіціарним власником вказана донька Станіслава Березкіна Вікторія, а керівником з 15 вересня 2016 року призначена сина нардепа – Максима.

Нагадаємо, це вже не вперше за це рік фірми близькі до нардепа Березкіна пробують отримати в оренду дані ділянки. Попередня спроба, котра мала місце в березні, також закінчилась провалом.